Krótko o organizowaniu się czyli o Action Complete dla Android

Tym razem tylko kilka słów ze względu na późną porę, muszę przyznać że ostatnio zacząłem doceniać na nowo coś tak prozaicznego jak dobry i regenerujący sen. Pewnie napiszę i o tym oczywiście w kontekście kolejnej aplikacji dla platformy Android 🙂

Teraz chcę jedynie wspomnieć o czymś zupełnie nowym dla mnie czyli zarządzaniu zadaniami wedle tzw. metodyki “Get Things Done” z pomocą narzędzia Action Complete, składają się na nią aplikacja na telefon oraz aplikacja webowa. Aplikacji na telefon już wcześniej się przyglądałem a do wersji internetowej podchodziłem jak do jeża, choćby dlatego że po pierwszym rzucie oka na preferencje aplikacji wskazywały na kolejne konto do kompletu a tymczasem autoryzacja jest realizowana w bardziej przystępny sposób.

AC for Web fajnie korzysta z kont Google co samo w sobie jest bardzo wygodne i daje dodatkowe profity jak choćby możliwość korzystania z bazy kontaktów zgromadzonych w ramach danego konta.

Na chwilę obecną zapoznaję się z aplikacją pod kątem potencjalnej użyteczności no i samą metodyką ogarniania codziennego chaosu 🙂 Całość zapowiada się całkiem ciekawie i z pewnością poświęcę tej tematyce więcej niż jednego posta!